In juli namen 27 NEDWORC leden deel aan een Werk&Acquisitie baseline-onderzoek, met een aantal interessante uitkomsten over o.a. inkomsten, fees, opdrachtgevers en acquisitie strategieën. We presenteren de uitkomsten, en kijken wat de tips, tricks en eyeopeners zijn voor jouw eigen acquisitie activiteiten. We starten oa een nieuwe Action-learning groep Acquisitie.

afb2Netwerkavond: Tips & tricks voor Acquisitie, en inspelen op nieuwe ontwikkelingen
wo 13 okt 2021 | online via Zoom | 19:30-21:30 uur; login vanaf 19:15 voor online koffie

Netwerkavond mmv Christine Verheijden en Simon Koolwijk

In juli namen 27 NEDWORC leden deel aan een Werk&Acquisitie baseline-onderzoek. Dit onderzoek leverde een aantal interessante uitkomsten op over o.a. inkomsten, fees, opdrachtgevers en acquisitie strategieën, die we op 13 oktober as. zullen delen. In de komende twee jaar gaan we dit onderzoek jaarlijks herhalen met dezelfde groep NEDWORC leden.

Tijdens de netwerkavond delen we de uitkomsten van de ledensurvey, met tips, tricks en eyeopeners voor jouw acquisitie activiteiten. Daarna kijken we hoe je zelf kunt inspelen op nieuwe ontwikkelingen, en welke rol de vereniging daarin kan hebben.

PROGRAMMA

  • Welkom en korte introductie
  • Tips & Tricks voor Acquisitie
    - presentatie uitkomsten Werk&Acquisitie-survey door Simon Koolwijk en Christine Verheijden
    - bespreken uitkomsten in subgroepen en terugkoppeling
  • Inspelen op nieuwe ontwikkelingen
    - discussie in 3 subgroepen:
      1. Dekolonisatie van Internationale Samenwerking - Hoe gaan we - en jijzelf - hiermee aan de slag?
      2. Be good and tell it - Tips en tricks delen om jezelf goed te (blijven) profileren.
      3. Action learning groep Acquisitie - We starten een nieuwe groep, en bespreken hoe en wat.
    - plenair en terugkoppeling

Online Netwerkavond: Tips & tricks voor Acquisitie, en inspelen op nieuwe ontwikkelingen
datum: woensdag 13 oktober 2021
tijd: 19:30-21:30 uur; login vanaf 19:15 voor online koffie
locatie: online via Zoom

Contact via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

 

Go To Top